Oferta masaży Lublin

Nuru masaż - Masaż erotyczny Lublin

Nuru to masaż erotyczny, który wywodzi się z Japonii. Słowo “nuru” oznacza “śliski”, co idealnie oddaje charakter tego rodzaju masażu. W celu zapewnienia klientowi niesamowitych doznań wykorzystywane są różnego rodzaju olejki w dużych ilościach. Technika nuru opiera się na używaniu do masażu całego ciała. Naga masażystka pociera brzuchem, klatką piersiową, pośladkami i biodrami o ciało osoby, która zdecydowała się wybrać tego rodzaju technikę.

Masaż nuru przebiega w intymnej, zmysłowej atmosferze. Wprowadzenie osoby masowanej w stan odprężenia następuje dzięki odpowiedniemu oświetleniu (zapalone są świeczki) oraz profesjonalnemu podejściu atrakcyjnych masażystek, które doskonale wiedzą, w jaki sposób zaspokoić potrzeby klienta.

Ten rodzaj masażu przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które czują potrzebę odprężenia i rozładowania napięcia emocjonalnego. Technika nuru sprawia, że człowiek odczuwa bliskość drugiej osoby, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Regularne masaże przyczyniają się do poprawy kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Masaż orientalny Lublin

Masaże orientalne mają zbawienny wpływ na cały organizm człowieka. Przy tego rodzaju przyjemności najważniejszą rolę odgrywa uwolnienie pozytywnej energii oraz zapewnienie osobie masowej poczucia całkowitego odprężenia. Zabieg ten pozwala zapomnieć o negatywnych myślach i skoncentrować się wyłącznie na czerpanych w danym momencie korzyściach.

Technika masażu orientalnego zależy od jego rodzaju. Istnieją różne masaże: hawajskie, balijskie, lomi lomi czy indonezyjskie. Techniki zaczerpnięte z krajów Wschodu mają właściwości lecznicze. Wpływają korzystnie na układ trawienny, pobudzają krążenie oraz pozwalają pozbyć się wszelkich napięć mięśniowych. Masaż odbywa się w towarzystwie nastrojowej muzyki, która w połączeniu z zapachem olejków eterycznych przynosi niesamowite efekty w postaci potęgowania doznań płynących z technik masażu.

Masaż orientalny może być z powodzeniem stosowany u każdej osoby, która odczuwa przewlekłe zmęczenie i bóle mięśni czy kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu technik zaczerpniętych z fizjoterapii możliwa jest regeneracja całego ciała. Następuje eliminacja uczucia niepokoju i lęku. Znacznie poprawia się stan psychofizyczny osoby, która zdecydowała się na taki zabieg.

Masaż tantryczny Lublin

Najważniejszym celem masażu tantrycznego jest zapewnienie osobie masowanej pełnego komfortu. Technika ta została stworzona po to, aby budować świadomość na ten temat cielesności i wpływu postrzegania własnego ciała na jakość całego życia. Zdrowa relacja z własnym ciałem i akceptacja każdej jego cechy to jeden z najważniejszych czynników przy budowaniu pewności siebie, co z kolei jest znaczące w każdej sferze życia człowieka.

Masaż tantryczny polega na masowaniu całego ciała, w tym także miejsc intymnych. Odpowiedni dotyk pozwala na odprężenie przy jednoczesnej koncentracji na odczuwanej przyjemności. Istotna jest tutaj świadoma praca z oddechem. Dzięki stosowanym przez masażystki technikom osoba masowana staje się otwarta na wszelkie doznania i odczuwane emocje.

Ten rodzaj masażu przeznaczony jest dla osób, które chcą skoncentrować się na budowaniu zdrowej relacji z własnym ciałem. Akceptacja własnej seksualności pomaga zrozumieć, że nie należy wstydzić się swojego ciała, niezależnie od jego cech. Masaż tantryczny wpływa pozytywnie na sferę psychiczną, ale także fizyczną – rozładowuje wszelkie napięcia w ciele.

masaż Tao

Masaż tao to inaczej masaż tajski. Jest to tzw. masaż głęboki – zmniejsza napięcie wszystkich mięśni i powoduje ich całkowite rozluźnienie. Zabieg ten nie powoduje jednak uczucia bólu. Wręcz przeciwnie – stosowana technika jest źródłem przyjemności i pozwala na odrzucenie negatywnej energii.

Podczas masażu tajskiego osoba, która jest masowana, znajduje się w różnych pozycjach. Może ona leżeć na brzuchu, na plecach bądź na boku, a także siedzieć. Zmiany pozycji pozwalają na doświadczenie różnorodnych odczuć. Masażystki oprócz dłoni używają również innych części ciała, np. łokci, kolan czy przedramion. Techniki stosowane podczas masażu rozciągają mięśnie. Częstym elementem jest uciskanie różnych części ciała.

Masaż tao to doskonały wybór dla osób, które znaczną część swojego dnia spędzają w pozycji siedzącej. Sprawdzi się on jednak nie tylko u tej grupy klientów, ale także u każdego, kto pragnie przeżyć niezapomniane chwile relaksu w salonie masażu.

Masaż dla par

Masaż dla dwojga przeznaczony jest dla osób, które chcą spędzić czas w towarzystwie ukochanej osoby. Wizyta w Strefie Masażu to doskonały pomysł na randkę lub sprawienie prezentu drugiej połówce.

Masaż dla par może być wykonywany w różnych technikach, w zależności od preferencji osób, które wybrały ten rodzaj przyjemności. Podczas niego wykorzystywane są specjalne olejki, a zmysłowy nastrój zapewnia dostosowany do sytuacji wystrój kameralnego salonu. Para wprowadzona zostaje w intymny klimat sprzyjający niwelowaniu stresu i odczuwaniu wyłącznie pozytywnych emocji.

Udział w takim zabiegu pozwala nie tylko na wyciszenie i zrelaksowanie, ale również budowanie bliskości z partnerem. Wspólna przyjemność wpływa korzystnie na budowanie relacji z drugą osobą. Romantyczne chwile spędzone w salonie masażu pozwalają skupić się wyłącznie na odczuwanych emocjach, bez konieczności myślenia o życiu codziennym.

Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z jego nazwą, jest wprowadzenie danej osoby w stan całkowitego zrelaksowania i spokoju. Osoba masowana ma czuć się komfortowo i uspokoić swoje myśli. Atmosfera w gabinecie odpręża i pozwala na pozbycie się stresu i zapomnienie o troskach życia codziennego.

Ten rodzaj masażu może opierać się na różnych technikach. Masażystki stosują np. głaskanie, uciskanie czy ugniatanie danej części ciała. Najważniejsze jest to, aby klient nie odczuwał bólu, tylko przyjemność i stopniowe niwelowanie wszelkich lęków, które zgromadziły się w jego ciele w ciągu całego dnia.

Masaż relaksacyjny najczęściej wybierają osoby, które żyją szybko. Współczesne tempo życia wpływa na powstawanie napięć w ciele oraz prowadzi do niekorzystnych zmian w organizmie. Techniki stosowane przy masażu relaksacyjnym pozwalają na ograniczenie negatywnego wpływu stresu na ciało i psychikę człowieka.

Chcesz się zrelaksować?

Nasze studio masażu do idealne miejsce dla Ciebie

Przewiń na górę